ΚΑΣΤΟΡΙΑ - Στιγμιότυπα από τον αγώνα K14 Δόξα Κορησού -ΑΟ Κάστωρ 1-1 (14η αγων.)

Κάτω από έντονη βροχόπτωση ξεκίνησε ο αγώνας μεταξύ της  Κ14 Δόξας Κορησού και του ΑΟ Κάστωρ στο πλαίσιο της 14ης αγωνιστικής της ΕΠΣ Καστορίας στο γήπεδο της Κορησού την Κυριακή 14-04-2019.
 Ο ΑΟ Κάστωρ έχοντας τον έλεγχο του παιχνιδιού και τις περισσότερες ευκαιρίες κατάφερε να ανοίξει το σκόρ στο πρώτο ημίχρονο ενώ είχε και δυο δοκάρια. Στο δεύτερο ημίχρονο η Δόξα παρόλο που δεν ήταν ιδιαίτερα απειλητική ,εκμεταλλεύτηκε ένα λάθος της άμυνας  και ισοφάρισε σε 1-1.Για τον Κάστωρ το γκολ πέτυχε ο Γατόπουλος.

Αν βρήκατε ενδιαφέρον αυτό που είδατε, τότε κοινοποιήστε το και σε φίλους, μπορεί και σε αυτούς να είναι χρήσιμο!