Πας Λευκης - Ελπίδες Μεσοποταμίας (0-6)

Πας Λευκης - Ελπίδες Μεσοποταμίας
0-1 ημίχρονο 0-6 τελικό

Οι πολλές απουσίες δεν επηρέασαν τελικά την ομαλή λειτουργία της ομάδας μας καθώς στην αποστολή ήταν μόλις 13 ποδοσφαιριστες οι οποίοι στάθηκαν αντάξιοι των περιστάσεων αποδίδοντας ωραίο και παραγωγικό ποδόσφαιρο ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο.
Τον χορό των γκολ άνοιξε στο 16’ ο Κουσιδης , το δεύτερο γκολ ήρθε από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Κοτανιδη στο 58’ , το 0-3 πέτυχε ο Νατσας στο 69’ , δυο λεπτά αργότερα ο Κουσιδης με το δεύτερο προσωπικό του γκολ μετά από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι έκανε το 0-4 στο 71’ , το 0-5 στο 75’ πέτυχε ο Ταουλτζιδης , ενώ το τελικό σκορ 0-6 διαμόρφωσε ο Παπαθανασιαδης στο 87’.